Ukash

Ukash nedir, Ukash mobil ödeme yöntemini kullanarak satın alabileceğiniz gibi, bankalardan ve bayilerden Ukash kredi kartı satın alarak bozdurma, para çekme ve yatırma işlemlerini de güvenle yapabilirsiniz.

Birleşik Krallık’ta ilk olarak güvenlik şirketi olarak kurulan Ukash, 2005 tarihinde William Scott olan yatırımcı sayesinde teknolojiyle bütünleşerek güvenliğini ön ödemeli sistemle birleştirmiştir. Ukash kartları kısa zamanda onlarca ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşırken, güvenlik şirketinin bu konuda verdiği güven ise kullanıcılar tarafından tam puan almıştır. Ukash sistemi kısa zamanda daha da gelişerek kitlesini de genişletmiş ve Türkiye’ye gelerek birçok kullanıcının yurtdışından alışveriş yapma fırsatına deva olmuştur. Özellikle Türkiye’de yurtdışında bulunan e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken kredi kartı ve banka kartı konusunda kuşkusu bulunmaktadır. Bu kuşkuyu azaltan ve güvenli ödeme sistemi ile güvenle alışveriş yapılmasını sağlayan Ukash kartı ile artık çok daha kolay bir şekilde bu işlemleri yapabilirsiniz.

Ukash kredi kartı, dünyanın en çok tercih edilen güvenli ön ödemeli sistemlerinden bir tanesi olarak hizmet vermektedir. Sunduğu kaliteyi her anlamda müşterilere lanse eden Ukash limitleri arasından dilediğiniz limitlerde kart satın alabilir, bakiye yükleyebilir ve kişisel bilgilerinizi vermeden güvenle Ukash ile alışveriş keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Ukash Türkiye ile artık Türkiye’den de satın almak kolay olurken, özellikle Ukash anlaşmalı bankalar aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilmektesiniz. İstediğiniz seçeneklerde ödeme yapabilir, EFT, havale, mobil ödeme ve kredi kartı ile Ukash satın alabilirsiniz. Satın alacağınız Ukash kartının kredi kartından farkı olmadığı gibi CV kodu, son kullanma tarihi ve 16 haneli kart numarası bulunmaktadır. Kolay ödeme sistemi sayesinde satın alırken de, kullanırken de zorluk çekmeden anında gerçekleştirebileceksiniz.

Ukash satın al işlemini sitemizden de görebileceğiniz üzere ucuz Ukash hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yatıracağınız miktara göre limit belirlenirken, satın alacağınız zaman 7 gün 24 saat Ukash canlı destek hizmetimiz her zaman hizmetinizdedir. Ukash ile alışveriş deneyimini güvenilir bir şekilde yaşarken, milyonlarca kişi güvenilir olması sebebi ile tercih etmektedir. Ukash hizmetinden sitemiz sayesinde yararlanabilir, çevrimiçi alışveriş, online oyunlarda para yatırma ve daha birçok online ödemelerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Ukash ile birçok online ayrıcalıklardan güvenle yararlanabilir, Ukash güvenli sitemizden uygun fiyatlardan satın alarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.