Ukash Satın Al

Ukash satın al, Ukash kredi kartı satın alma işlemlerini Türkiye’de anlaşmalı olduğu bankalardan satın alabilir ve para çekme yatırma işlemlerini güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ukash, 2005 tarihinde kurulan hem güvenlik şirketi hem de güvenli ön ödemeli sanal kart sistemidir. William Scott tarafından Birleşik Krallık’ta kurulan Ukash sistemi, birçok ön ödemeli sanal kart sistemlerine göre ATM’lerden dahi para çekme imkânı vermektedir. Güvenlik şirketi olduğundan dolayı güvenliği de yüksek olan Ukash kartları için özel şifreleme uygulanmaktadır. Bu sayede ATM’den para çekerken dahi güvenliği yüksek şekilde ödemenizi alabilmektesiniz. Ukash kartı almak için resmi Ukash sitesi ya da bayi ve satış noktalarından alımları gerçekleştirebilirsiniz. Ancak resmi siteden alırsanız ücretsiz üyelik oluşturmanız gerekecek. Üyelik açtıktan sonra istediğiniz limitlerde Ukash hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Burada diğer sanal kartlara nazaran kart aidatı alınmakta ve tek kullanımlık değildir. Ancak işlem amacı aynı şekilde güvenli bir şekilde online ödemelerinizde kullanılmak için tasarlanmıştır. Kişisel verilerinizi başka kimse alamadığı gibi Ukash ile alışveriş keyfi bir başkadır. Ukash Türkiye açılmasından bu yana bayi ve satış noktaları artarken, güvenilir Ukash siteleri de azalmaktadır. Bu durumdan yararlanan kişiler Ukash sistemini suistimal ederek düşük fiyattan dahi satış yapabilmektedir. Ancak ucuz Ukash kartı satanlara itibar etmemenizde yarar var. Bununla beraber Ukash bayi olarak tanıtan sitelerin tescilli olup olmadığını resmi siteden kontrol edebilir, belgelerine bakarak teyit edebilirsiniz. Bunlara dikkat etmeniz gerekiyor, çünkü Türkiye’de birçok kişi bu tür sistemleri kötü niyetli kullanabilmektedir. Ukash satın al hizmetini sitemizden görebileceğiniz gibi Ukash canlı destek hizmetimize de 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz gibi online ödemelerinizde kullanabileceğiniz Ukash kartı ile çevrimiçi alışveriş, online oyunlarda para yatırma ve daha birçok online işlemlerinizi güvenli, hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ukash satın al hizmetinde istediğiniz limitlerde kart oluşturabilirken, 16 haneli kart kodunu, CV ve son kullanma tarihini canlı destekten almayı unutmayınız. Ukash kartları üzerinde yer alan bu bilgilerle birçok online işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Ukash kredi kartı satın al seçeneğini Paykasa güvenli sitemizde yer aldığı gibi merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi müşteri destek hattımıza bildirebilirsiniz. Her hangi bir aksilikte anında çözüm üreten ekibimiz size yardımcı olacaktır.