Paykwik

Paykwik nedir, Paykwik ile para çekme, para yatırma, mobil ödeme yöntemleri nasıl yapılır. Paykwik kredi kartı satın alma işlemleri sırasında neler yapılması gerekmektedir.

Ön ödemeli sistemler arasında sıkça kullanılan seçeneklerden bir diğeri Paykwik mobil ödeme, milyonlarca kişi tarafından güvenli online ödemeler için kullanılmaktadır. Paykwik kartları da aynı şekilde sanal kartlar olurken, karşı tarafa alışveriş yaparken hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi vermeden gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Paykwik ile alışveriş deneyimi online olarak tamamen güvenli olurken, kolay ödeme sistemi sayesinde rahatça işlemlerinizi yapabileceksiniz. Paykwik Türkiye sayesinde artık Türkiye’den daha kolay ve hızlı ödemelerinizi yaparak Paykwik kartı alabilir ve çevrimiçi ödemelerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Paykwik anlaşmalı bankalar olması sebebiyle TL ile kolaylıkla para yatırırken, Paykwik kartlarını hem Türkiye’de hem de yurtdışında e-ticaret sitelerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Birçok işlemlerde kullanabileceğiniz Paykwik para çekme para yatırma, kullanıcılara güven vermektedir. Ancak satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç kural bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Bir diğeri ise Paykwik satın al işlemi yapacağınız zaman güvenilir Paykwik sitelerinden almanız gerekmektedir. Türkiye’de Paykwik gelmesi sebebiyle birçok site açılmıştır. Bundan dolayı Paykwik sistemini suistimal eden siteler de bulunmaktadır. Bu yüzden bayi ya da satış noktalarından Paykwik satın alacağınız zaman tescilli Paykwik bayi olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun yerine direk resmi siteden de alabilirsiniz. Bu sayede daha güvenli ve risksiz satın almış olacaksınız. Güvenilir Paykwik bayi sitelerinden satın alırken istediğiniz limitlerde ödeme yaparak satın alabilir, anlaşmalı bankalar üzerinden ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Paykwik komisyonları sadece bayi sitelerinde bulunurken, resmi siteden aldığınız zaman düşük kurlardan yararlanabilirsiniz. Bununla beraber ne kadar ödeme yaparsanız Paykwik canlı destek hizmeti de size o kadar limitli Paykwik kart hizmeti sunacaktır. Merak ettiklerinizi dilediğiniz zaman müşteri destek hizmetinden talep edebileceğiniz gibi aldığınız Paykwik kartları 14 haneli numaralardan oluştuğunu da hatırlatalım. Güvenilir Paykwik satıcıları olan siteler arasında güvenilir sitemizden de satın alabileceğiniz gibi 7 gün 24 saat canlı destek servisimiz mevcuttur. Bununla birlikte Paykwik nasıl kullanılır gibi bütün merak ettiklerinizi de öğrenebilirken, çevrimiçi ödemelerinizde normal kredi kartı kullanır gibi kullanabilirsiniz. Paykwik ile alışveriş keyfini doyasıya yaşarken, sitemizden bütün hizmetleri güvenli ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.