Paykasanın Güvenilir Adresi

Paykasanın güvenilir adresi, Paykasa kredi kartlarını satın alabileceğiniz güvenilir siteler, bankalar ve bayiler bulunmaktadır, ancak internet üzerinden online olarak satın almak isteyenler genelde Paykasa sitelerini kullanmaktadır.

İnternetten bütün ödemelerinizin güvenli hale gelmesini sağlayan ön ödemeli sanal sistem olan Paykasa, kullanan herkese güvenli ödeme sağlamaktadır. Paykasa kartları özel birçok limitlerden oluşurken istediğiniz limitli kart seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz bu Paykasa limitleri genelde en düşük 10 € ile başlarken, en yüksek ise 1.000 Euro’ya kadar çıkmaktadır. Bu limitli seçenekler satış yapan bayi ve satış noktalarına göre de değişebilmektedir. Paykasa kartı alırken dikkat edilecek bazı hususlar yer almaktadır. Bunlardan en önemlisi 18 yaşından büyük olmanız gerekirken, diğeri ise güvenilir Paykasa sitesinden satın almanız gerekmektedir. Paykasanın güvenilir adresi, Paykasa resmi sitesi dışında tescilli bayi siteleridir. Sitemiz bu sektörde yıllardır güvenle hizmet verdiğinden dolayı gururla bu listede yer aldığımızı söyleyebiliriz.

İngiltere’de kurulan Paykasa, Avrupa’da kısa zamanda onlarca ülkeye yayıldıktan sonra milyonlarca kullanıcıya sahip olmuştur. Bu güvenli ödeme sistemine Türk kullanıcılar da katılmış ve güvenle Paykasa kuponları kullanmaya başlamıştır. Paykasa Türkiye hizmeti açılması ve Türkiye’de yasal olmasına kadar satın almak zor olurken, artık çok rahat bir şekilde Paykasa anlaşmalı bankalar üzerinden satın alınabilmektedir. Paykasa kartları Euro bazlı olduğundan dolayı satın alırken TL ile para yatırılsa da döviz kuruna göre ödeme yapıldığını hatırlatalım. Sitemizde göreceğiniz üzere ucuz Paykasa hizmeti verilmektedir. Paykasanın güvenilir adresi olan Paykasa güvenli sitemizde kredi kartı ile Paykasa dahi satın alabilirsiniz. Bunun haricinde havale, mobil ödeme ya da EFT ile satın alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasanın adresi olan sitemizden Paykasa kartları satın alırken sorunsuz bir şekilde anlaşmalı bankalar üzerinden satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz limitteki kartınızı seçmek, Paykasa canlı destek hizmetimize bildirmek yeterlidir. Müşteri hizmetlerimizden alacağınız banka bilgilerine ödemenizi yaptıktan hemen sonra 16 haneli elektronik Paykasa PIN kodunuzu alacaksınız. Merak ettiklerinizi 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimize bildirebileceğiniz gibi neden Paykasanın güvenilir adresi olduğumuzu daha iyi anlayacaksınız. Kartınızı aldıktan sonra dilerseniz online oyunlarda para yatırmak, Paykasa ile Bitcoin almak, çevrimiçi alışveriş ya da diğer online ödemelerinizi güvenle Paykasa ile gerçekleştirebilirsiniz.