Paykasa Türkiye

Paykasa Türkiye, Türkiye’de de artık yasal olan güvenli Paykasa sanal ön ödemeli online alışveriş kartlarını EFT, havale ve kredi kartlarınızı kullanarak satın alabilirsiniz.

Güvenilir ödemenin adresi olan Paykasa, ön ödemeli sistemlerin en çok kullanılan sanal kart sistemlerinden bir tanesidir. Çevrimiçi alışveriş ve online oyunlarda güvenle yatırım yapmanızı ve ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan Paykasa kartları sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Paykasa Türkiye hizmeti geldiğinden bu yana Türkiye’den Paykasa kartı alırken sorun yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Türkiye’de bulunan bankalarla anlaşması olan Paykasa, çok daha kolay ve TL ile Paykasa kuponları almamızı sağlamaktadır. Paykasa Türkiye anlaşmalı bankalar listesi sitede yer alırken, bütün bankalardan kolaylıkla havale ya da EFT ile ödeme yaparak satın almanız mümkündür. Sadece güvenilir Paykasa sitesi bulmanız ve satın almanız yeterli olacaktır.

Paykasa Türkiye kredi kartı açılması sebebiyle Türkiye’de birçok bayi ve satış noktaları açılmıştır. Bu konuda satın alacağınız zaman Paykasa Türkiye bayi sitelerinde tescilli olmalarına dikkat etmenizde yarar var. Tescilli olmayan onlarca bayi olduğunu iddia eden Paykasa siteleri, ucuz Paykasa Türkiye adlı paylaşımları ile kullanıcıları suistimal etmektedir. Bu yüzden bu tür sitelere itibar etmemenizde yarar var. Paykasa Türkiye siteleri arasında bu tür sitelere dikkat etmeniz gerekmektedir. Tescilli olup olmadıklarını resmi Paykasa sitesinden de kontrol edebilirsiniz. Satın almadan önce mutlaka Paykasa limitleri arasında bulunan tüm kart seçeneklerine göz atınız. Bu kartların limitleri genelde 10 €’dan 1.000 €’ya kadar seçenekler sunarken, bazı sitelerde ise 500 € sınırdır. Sitemizden alacağınız Paykasa kartlarının fiyatları birçok siteye göre daha uygun olurken, ödemenizi de kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Paykasa Türkiye ile sitemizden Paykasa kuponu satın alırken anlaşmalı bankalar aracılığıyla TL olarak yatırım yaparak satın alabilirsiniz. Paykasa canlı destek hizmetimizle iletişime geçerek ödeme yapacağınız banka hakkında bilgilerini alabilir, ödeme yaptıktan sonra da aynı şekilde müşteri destek hizmetimizden talep edebilirsiniz. Paykasa kartlarının ön yüzünde göreceğiniz üzere 16 haneli PIN kodu verilecektir. Bu kodu kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. Çünkü bu PIN koduyla online ödemelerinizi yapabileceksiniz. Paykasa güvenli sitemiz güvenilir Paykasa siteleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alırken, hızlı bir şekilde satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.