Paykasa Nedir?

Paykasa nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, Paykasa ön ödemeli sanal kart sistemi ile online ödemelerinizi ve alışverişlerinizi yapabileceğiniz gibi mobil ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Ön ödemeli sanal kart sistemi Paykasa nedir sorusunun cevabını açıklarken, online ödemelerinizi güvenle yapmanızı sağlayan kart sistemi de desek olacaktır. Paykasa, İngiltere’de kurulmuş ve kısa süre içerisinde kalitesi sayesinde Avrupa’da yayılarak onlarca ülkede yasal bir şekilde kullanım haline gelmiştir. Paykasa kartları ile yapılabilen online alışveriş ve ödemeler kart üzerinde bulunan PIN kodu yardımıyla yapılmaktadır. Bu şekilde yaparken kişisel ya da kredi kartı gibi bilgileri vermeden işlemlerinizi güvenle yapmanızı sağlamaktadır. Bu sayede karşı taraf Paykasa kartı dışında hiçbir bilgi alamadığı için suistimal etmek isteyenlerin eline de koz geçmeyecektir. Türkiye dâhil onlarca ülke bundan dolayı Paykasa kuponları ve sistemlerini kullanmaktadır.

Paykasa alırken dikkat edilecek birçok konu bulunmaktadır. Bu konular arasında en çok dikkat edilecek nokta güvenilir Paykasa siteleridir. Resmi Paykasa sitesi dışında güvenilir site arıyorsanız tescilli olan bayi sitelerinden ya da satış noktalarından şaşmamalısınız. Sitemiz tamamen tescilli Paykasa bayi sitesi olurken, yıllardır güvenli bir şekilde Paykasa anlaşmalı bankalar sayesinde güvenle Paykasa kartları almanızı sağlamaktayız. İstediğiniz limitlerden seçeceğiniz kartları ödedikten sonra Paykasa canlı destek hizmetimizden Paykasa kartınızı temin edebilir, güvenle online işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Paykasa sektörü özellikle Türkiye’de yurtdışından online alışveriş yapmak isteyenler için güvenilir adres olurken, kredi kartı ve banka bilgileri vermek istemeyenler için önemli bir hizmettir. Paykasa ile alışveriş deneyimini güvenilir adresimizden temin ederek başlayabilir, merak ettiklerinizi 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Paykasa limitleri arasından seçeceğiniz kartları sitemizden dilediğiniz gibi talep edebilirsiniz. Genelde bu limitler en az 10 €’dan başlarken, en fazla ise 100 € ile devam etmektedir. Paykasa güvenli sitemizde yer alan bu seçeneklerden Paykasa satın al işlemini yaparken canlı destek hizmetimizden de destek alabilirsiniz. Sitemizde yer alan ödeme seçeneklerinde havale, EFT, mobil ödeme ya da kredi kartı ile Paykasa satın alabilirsiniz. Paykasa Türkiye hizmeti veren siteler arasında en çok tercih edilen kurumumuz ile güvenle istediğiniz kartları satın alabilir, Paykasa nedir gibi sorularınızı ve merak ettiklerinizi istediğiniz zaman canlı destek hizmetimize sorabilirsiniz.