Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa kartı alabileceğiniz bankalar, Paykasa kredi kartı satın alabileceğiniz bankalar hangileridir, Paykasa’nın Türkiye’de anlaşmalı olduğu hangil bankalardan kartı alabilirsiniz.

Paykasa, internet üzerinden güvenle ödemelerinizi ve alışverişlerinizi yapmanıza imkân sunan tek sefer kullanımlık sanal kartlara sahip olan ön ödemeli elektronik kart sistemdir. İngiltere’de kurulan ve İngiltere merkezli olan Paykasa kartları, ilk önce Avrupa’da birçok ülkeye yayılmıştır. Daha sonra Türkiye’ye de gelen Paykasa yasal bir şekilde kullanıcılarına hizmet vermektedir. Paykasa Türkiye sayesinde birçok anlaşmalı bankalar üzerinden Paykasa kartı almanız mümkündür. Ülkemizde birçok Paykasa kullanıcıları olduğundan dolayı bayi ve satış noktaları da mevcuttur. Bu sayede Paykasa kartı alabileceğiniz bankalar mevcuttur. Sitemizde de görebileceğiniz üzere tescilli bayilerden bir tanesi olarak Paykasa kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Anlaşmalı bankalar sayesinde sitemizden kolaylıkla Paykasa kuponları alabilir ve online ödemelerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Paykasa kartı almadan önce seçeceğiniz sitelerin güvenilir ve tescilli olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu yüzden güvenilir Paykasa sitelerinden satın almanız resmi Paykasa sitesinden de belirtilirken, birçok kişi Paykasa bayisi olduğuna iddia edip alıcıları kullanmaktadır. Paykasa kartı alabileceğiniz bankalar sayısı çok fazla olduğu gibi Türkiye’de yer alan bankalardan güvenle EFT, havale, mobil ödeme ve kredi kartı ile Paykasa satın alabilirsiniz. Paykasa anlaşmalı bankalar sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde ödemelerinizi yaparken, sadece 18 yaşından büyük olmanız Paykasa kartını satın almanıza yetecektir. Bu anlaşmalı bankalar ve Paykasa kartı alabileceğiniz bankalar; TEB, Garanti bankası, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası, Denizbank, ING Bank, Finansbank, Halkbankası, PTT ve Vakıfbank şeklindedir.

Paykasa limitleri arasından seçeceğiniz kartları sitemizde aldığınızda en ucuz Paykasa bayisi olduğumuzu görebilirsiniz. Satın almak istediğiniz kartınızı seçtikten sonra canlı destekle iletişime geçmeniz yeterlidir. Paykasa canlı destek hizmetimiz 7 gün 24 saat destek verdiği gibi ödeme yapmanız gereken banka bilgilerini verecektir. Bu bilgiler ışığında ödemenizi yaptıktan sonra 16 haneli olan elektronik Paykasa PIN kodunuzu aynı şekilde canlı destek hizmetinden temin edebilirsiniz. Paykasa kartı alabileceğiniz bankalar sayesinde TL ile yatırım yaparak Paykasa Euro kartlarını güncel döviz kurlarından satın alabilirsiniz. Aldıktan sonra internet üzerinden Paykasa ile alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.