Paykasa ile Para Yatırma

Paykasa ile para yatırma, Paykasa kredi kartlarına para yatırma seçenekleri arasında anlaşmalı olduğu bankalar üzeirnden EFT yada havale yöntemlerini kullanarak Paykasa hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Çevrimiçi alışveriş ve diğer ödemelerini güvenli kılan Paykasa, kullanan kişilere özel olarak güven sağlamaktadır. Bununla beraber karşı tarafa bilgi vermek istemeyen kişilere güvenli alışveriş imkânı sunmaktadır. Resmi Paykasa sitesi içerisinde bu konuyla ilgili birçok bilgi yer aldığı gibi sitemizde de Türkçe kaynaklarını görebilir ve okuyabilirsiniz. Paykasa kredi kartları ile ilgili merak ettiklerinizi kolaylıkla bulabilir ve dilerseniz Paykasa canlı destek hizmetimize de 7 gün 24 saat bağlanarak iletişim kurabilirsiniz. Paykasa satın alacağınız zaman Paykasa ile para yatırma işlemleri konusunda da merak ettiklerinizi öğrenebilir, güvenle bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Paykasa ile para yatırma işlemi artık eskiye nazaran daha basit bir şekilde yapılabilmektedir. Paykasa Türkiye’de yasal mı ile Türkiye’de yer alan birçok bankalar üzerinden EFT ya da havale prosedürlerinizi yaparak resmi sitesinden Paykasa kartları satın almanız mümkündür. Paykasa bayi siteleri arasında güvenilir olan sitemizden dilediğiniz gibi birçok Paykasa limitleri içerisinden seçtiğiniz kartları de satın alabilirsiniz. Fakat bayi ya da satış noktalarından satın alacağınız zaman Paykasa resmi sitesinden almayacaksanız bizim gibi güvenilir Paykasa bayi sitelerinden almanızda yarar var. Paykasa ile para yatırma yöntemi hizmeti ve detaylarını sitemizde göreceğiniz üzere birçok anlaşmalı bankalar mevcuttur. Bu Paykasa anlaşmalı bankalar üzerinden TL ile yatırım yapabileceğiniz gibi banka bilgilerini sitemizden satın alırken canlı destek hizmetinden de temin edebilirsiniz.

Satın alacağınız Paykasa kartı için ödemenizi yaptıktan sonra aynı şekilde müşteri hizmetlerimizden 16 haneli olan Paykasa PIN kodunu alabilirsiniz. Ancak satın aldıktan sonra kesinlikle PIN kodunu kimseyle paylaşmamalısınız. Paykasa PIN kodu ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz gibi online oyunlarda Paykasa ile para yatırma işlemlerinden de yararlanabilirsiniz. Tamamen güvenli bir şekilde online ödemelerinizi yapabileceğiniz gibi Paykasa ile alışveriş deneyimini de güvenle yaşayabilirsiniz. Almak istediğiniz Paykasa kartlarında en düşük 10 Euro, en fazla 500 € olarak sitemizde detaylarını görebilirsiniz. Dilediğiniz limitli kartları seçerek Paykasa ile para yatırma konusunda sorun yaşamadan sitemizden satın alabilirsiniz. Güvenilir Paykasa güvenli sitemizden satın aldığınız gibi Paykasa bozdurma işlemlerini de yapabileceğinizi hatırlatalım.