Paykasa ile Mobil Ödeme

Paykasa ile Mobil Ödeme, ön ödemeli sanal kart sistemlerinden birisi olan ve Türkiye’de bayileri ve Paykasa kredi kartı satan bankaların olmasıyla birlikte Paykasa alışverişlerinizi mobil ödeme yöntemleriyle yapabilirsiniz.

Ön ödemeli sanal kart sistemi olan Paykasa mobil, birçok ödeme seçenekleri ile kolaylıkla satın alınabilmektedir. Paykasa kartları Türkiye’de de popüler olması sebebiyle yasal hale gelmiş ve birçok anlaşmalı bankalar üzerinden satın almak kolaylaşmıştır. Paykasa kartı almak eskisi kadar zor olmamakla beraber TL ile kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Türkiye’de birçok bayi ve satış noktalarından satın alınabilen Paykasa kuponları, onlarca ülkede milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Paykasa Türkiye hizmeti açılmasından sonra bayi ve satış noktaları artarken, tescilli olduğunu beyan eden sahte siteler dahi açılmaktadır. Bu yüzden Paykasa kartı satın alırken tescilli Paykasa bayi sitesi olduğundan emin olmanız gerekiyor. Aksi halde vaktiniz ve naktiniz boşa gidebilir.

Paykasa, birçok ödeme seçenekleri sayesinde alınabilen sanal karttır. Paykasa ile mobil ödeme hizmeti anlaşmalı bankalar üzerinden kolaylıkla gerçekleşmektedir. Paykasa kartlarını dilerseniz havale, EFT ya da kredi kartı ile Paykasa satın al işlemiyle güvenle Paykasa anlaşmalı bankalar üzerinden satın alabilirsiniz. Geniş ödeme seçenekleri sunan sitemizde dilediğiniz gibi Paykasa limitleri olan kartları alabilir, dilediğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz. Paykasa güvenli sitemiz en çok tercih edilen tescilli bayi sitelerinden olurken, güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz gibi sorulara anında Paykasa canlı destek hizmetimiz ile cevap vermekteyiz. Paykasa ile mobil ödeme seçeneğinden de yararlanarak anlaşmalı bankalar üzerinden internet bankacılığını kullanarak Paykasa kartlarını kolayca satın alabilirsiniz.

Paykasa ile mobil ödeme seçeneği diğer ödeme seçeneklerine göre çok daha kolay ve hızlıdır. İnternet bankacılığa üye olmanız durumunda internet bankacılığına ya da bankanızın mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra telefon numarasına ya da her hangi bir bankanın müşterisine kolaylıkla para gönderebilirsiniz. Bu sayede sitemizden Paykasa kuponu satın alırken vereceğimiz bilgilere para yatırmanız mobil ödeme ile kolay olup anında gerçekleşmektedir. Ödeme yaptıktan sonra canlı destek hizmetimizden Paykasa PIN kodu olan 16 haneli elektronik kart numarasını talep edebilirsiniz. Aldıktan sonra Paykasa ile mobil alışveriş deneyimini yaşayabilir, online ödemelerinizi ve diğer işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.