Paykasa Fiyatları Neye Göre Değişir?

Teknolojinin büyük ilerlemesi ile birlikte ön ödemeli güvenilir sanal kart sistemi Paykasanın kullanımın arttığını görüyor ve Paykasa kredi kartı fiyatlarının neye göre değiştiğini merak ediyoruz.

Paykasa, döviz sistemi ile çalışan ön ödemeli güvenilir sanal kart sistemidir. Paykasa kartları satın alırken alınan siteye ve fiyata göre alım yapılsa da tam olarak Paykasa fiyatları neye göre değişir bilmeyenler de mevcuttur. Online alışverişlerin güvenilir adresi olan Paykasa, bünyesinde birçok limitli kart seçenekleri barındırmaktadır. Bu Paykasa limitleri 10 €’dan başlarken 1.000 €’ya kadar devam etmektedir. Paykasa kartlarının kartları Euro bazlı olduğundan dolayı döviz kuruna göre fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra satın alınan Paykasa sitelerine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Paykasa fiyatları satın alınan bayi ya da satış noktalarının koyduğu komisyon oranına göre değişebilmektedir. Özellikle Türkiye’de yasal hizmete geçen Paykasa kuponları birçok bayi ve satış noktaları tarafından satış gerçekleştirmektedir. Ancak bu yerlerden satın almadan önce güvenilir olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Paykasa Türkiye sayesinde eskiye nazaran daha kolay bir şekilde satın alınabilmektedir. Paykasa sitelerinde dikkat edilecek nokta tescilli Paykasa bayi sitesi olup olmadığıdır. Güvenilir Paykasa sitesinden alacağınız zaman sorun yaşamadan anında kartlarınıza kavuşurken, diğer sitelerde ise hem nakit hem de vakit kaybedebilirsiniz. Bundan dolayı yıllardır sektörde tescilli bir şekilde hizmet veren Paykasa güvenli sitemiz sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Paykasa fiyatları neye göre değişir diye sorarsanız, sitemizde birçok bayi ve satış noktalarına göre uygun fiyatlar sunulduğunu hatırlatalım. Ucuz Paykasa kartlarından yararlanmak isterseniz döviz kuruna göre uygun fiyatlarda dilediğiniz kart limitlerinde satışlarımız mevcuttur.

Paykasa anlaşmalı bankalar üzerinden güvenle ödeme yaparak Paykasa kartlarını sitemizden satın alabilirsiniz. Bunun için öncelikle belirlediğiniz kartı Paykasa canlı destek hizmetimize söylemeniz gerekiyor. Ödemeniz gereken banka bilgilerini aldıktan sonra ödeme yapmanız, Paykasa kartı almanız için yeterlidir. Ödeme yaptıktan sonra Paykasa kartınızı aynı şekilde canlı destek hizmetinden temin edebilirsiniz. Ayrıca alacağınız 16 haneli elektronik PIN kodunuzu kimseye söylememeniz gerekmektedir. Paykasa kuponu aldıktan sonra güvenle Paykasa ile alışveriş deneyimi yaşayabilir, Paykasa ile Bitcoin satın alabilir, online oyunlarda kullanabilir ve daha birçok çevrimiçi ödemelerinizde Paykasa kartlarınızı kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz.