Paykasa Bozdurma

Paykasa bozdurma, en ucuza Paykasa kredi kartı bozdurma fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için Paykasa kartların tüm limitleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Sanal dünyanın güvenli ön ödemeli sanal kartı olan Paykasa, kullanıcılara özel birçok limitli seçenekler sunmaktadır. Uygun döviz fiyatlarıyla internet üzerinden satın alabileceğiniz Paykasa kartları ile güvenli alışveriş yapma şansına sahip olacaksınız. Bilhassa Türkiye’de birçok kişi yurtdışında olan e-ticaret sitelerini seçerek online alışveriş yapmaktadır. Bu noktada Paykasa Türkiye hizmeti açılması büyük önem taşırken, satın alım işlemleri de artık eskisine nazaran çok daha kolay ve hızlıdır. Paykasa anlaşmalı bankalar sayesinde Paykasa kartlarını kolaylıkla satın alabilirsiniz. Özellikle karşı tarafa kredi kartı ya da banka kart bilgileri gibi özel bilgileri vermek istemeyen ya da çekinen kişilerin tercih edeceği Paykasa kartları, kullanıcılara güvenle ödeme imkânı sunmaktadır.

Paykasa kartı satın alırken sitemizde yer alan limit kart seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz kartı Paykasa canlı destek hizmetimize bildirip ödemeyi yaptıktan sonra 16 haneli Paykasa PIN kodunuzu talep ederek online ödemelerinize güvenle başlayabilirsiniz. Paykasa ile alışveriş deneyiminin yanı sıra online oyunlarda da para yatırma amaçlı kullanabileceğiniz Paykasa kartlarında ayrıca bozdurma seçeneği de yer almaktadır. Paykasa bozdurma hizmetini dilediğiniz zaman yapabileceğiniz gibi satın almak kadar kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa bozdurmak istediğiniz zaman canlı destek hizmetimizle iletişime geçerek güncel kur bilgilerini almalısınız. Güncel kur bilgilerine göre kartınızın limiti ne ise TL karşılığı ya da dilediğiniz para birimine çevrilerek hesabınıza en geç 30 dakika içerisinde görebilirsiniz.

Paykasa satın al hizmetinde olduğu gibi Paykasa bozdurma hizmetinde de güvenli sitemiz ile yıllardır sektörde öncü tescilli Paykasa bayilerinden bir tanesiyiz. Yüksek Paykasa kuru ile bozum yaptığımız gibi düşük kurdan da Paykasa kuponları satmaktayız. Müşteri odaklı çalışan sistemimizde 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimize bağlanarak merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Paykasa bozdurma işlemlerinde yüksek kurdan bozduğumuz gibi kullanıcılara da yüksek kalitede hizmetimizle güven vermekteyiz. Satın alacağınız Paykasa kartlarını güvenle kullanabileceğiniz gibi bozum işlemlerinde de anlaşmalı banka hesabınıza en geç 30 dakikada para yatacaktır. Paykasa güvenli sitemizle Paykasa ile alışveriş gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.