Paykasa Bayiliği Nasıl Alınır?

Paykasa bayiliği nasıl alınır, Türkiye’de Paykasa bayiliği almak için neler yapılmalıdır, başvuru işlemleri için gereken belgeler nelerdir, Paykasa reseller alarak kredi kartı satarak para kazanabilirsiniz.

Online ödemenin güvenli adresi olan Paykasa, onlarca ülkede yüzlerce belki de binlerce bayi ve satış noktalarıyla milyonlarca kişiye hizmet vermektedir. Paykasa kartları satın almanın birçok yolu olduğu gibi birçok limitli kart seçenekleri de yer almaktadır. Online ödemeleri tamamen güvenli kılan sistemi sayesinde tercih edilen Paykasa kartı, karşı tarafa kredi kartı ya da banka bilgilerini vermekten sizleri kurtarmaktadır. Özellikle son zamanlarda ülkemizde popüler olmasının yanı sıra Paykasa Türkiye hizmeti açılması ve tamamen yasal hale gelmesi sayesinde birçok kullanıcı yurtdışı e-ticaret sitelerini sıklıkla kullanmaktadır. Yurtdışından yapacağınız online alışverişleriniz Paykasa ile daha güvenli olurken, çok rahat bir şekilde anlaşmalı bankalar aracılığıyla satın alınabilmektedir.

Paykasa nasıl alınır sorusunu genelde yeni kullanıcılar sorarken detaylarını sitemizde yer vermiştir. Bir de Paykasa kartlarının yanı sıra Paykasa bayiliği nasıl alınır diye merak edenler de bulunmaktadır. Paykasa bayiliği almak için belirli şartlar ve yapılması gereken koşullar bulunmaktadır. Aksi halde herkes bayilik alamadığı gibi bir süre bayiliği kaybedenler de mevcuttur. Bu yüzden Paykasa bayi sitesi olmak ya da Paykasa reseller almak kolay değildir. Resmi Paykasa sitesine başvuru yaparak Paykasa bayiliğine başvurunuz için ilk adımı atabilirsiniz. Paykasa canlı destek hizmetiyle iletişime geçmenizde de yarar var. Genelde istenen bilgiler; ad, soyad, iletişim, ülke, internet sitesi, şirket ismi ve satış hacmi sorulmaktadır. Şayet 10.000 €’dan az satış hacmine sahip olursanız bayilik almanız hayal olacaktır.

Paykasa bayiliği nasıl alınır sorusunun cevabı satış hacmine bağlı olduğunu hatırlatalım. Bu yüzde kriterler arasında en az 10.000 € satış hacmi yer almaktadır. Bu durumda bayilik ya da reseller almak isterseniz, Türkiye ya da KKTC’de iseniz en az 10.000 ila 49.999 Euro arasında satış hacmine sahip olmanız gerekmektedir. Şayet yurtdışında ikamet ediyorsanız bu durumda en az 50.000 Euro gibi satış hacmi sınırı bulunmaktadır. Bu durum bulunduğunuz ülke ve şartlarına göre değişirken en önemli nokta ise satış hacminizdir. Paykasa bayilik başvurusu ile resmi Paykasa sitesinden başvuru yaparak gerekli geri dönüşleri almayı bekleyebilirsiniz.