Otopay

Otopay kredi kartını en ucuza satın alarak mobil ödeme yöntemlerini kulllanarak çevirimiçi alışveriş yapabilir ve kredi kartı ile para yatırma para çekme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Otomatik ödeme kelimelerin kısaltımı olan Otopay, güvenli ön ödemeli sistemlerden bir tanesidir. Otopay kartları sayesinde çevrimiçi alışverişler daha güvenli olurken, hızlı ve kolay ödeme sistemi ile sorun yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online alışveriş her geçen zaman artarken, güven bir o kadar azalmaktadır. Ancak bu tür durumlar için Otopay kartı ile güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Otopay limitleri içerisinden dilediğiniz seçenekleri satın alarak sanal kartınızla karşı tarafa her hangi banka ya da kredi kartı bilgisi vermeden güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi almak isteyen kötü niyetli kişilerden korunmuş olacaksınız.

Otopay fiyatları satın alınan siteye göre değişirken, Otopay Türkiye sayesinde artık birçok bayi ve satış noktalarından satın alınabilmektedir. Türkiye’de Otopay gibi ön ödemeli sistemli kartların bulunması sayesinde yurtdışından ürün alanlar ya da online oyunlara para yatıranlar daha güvenli bir şekilde işlemlerini yapmaktadır. Otopay anlaşmalı bankalar sayesinde kolayca para yatırarak Otopay kuponları satın alabilirsiniz. Ancak satın alırken dikkat edilecek en önemli nokta, satın alacağınız Otopay sitesinin güvenilir Otopay sitesi olup olmadığıdır. Tescilli Otopay bayi ya da satış noktalarından satın alırken dilediğiniz Otopay limitleri arasından seçim yapabilir ve havale, mobil ödeme, EFT ya da kredi kartı ile Otopay satın almanız mümkündür. Limitler en düşük 10’dan başlarken, en fazla ise 500’e kadar devam ettiğini hatırlatalım.

Otopay satın al hizmetini güvenilir sitemizden dilediğiniz kadar temin edebilir, Otopay bozdurma hizmeti ile de elinizdeki Otopay kartlarını bozabilirsiniz. Güvenli ve hızlı ödeme hizmetimiz sayesinde dakikalar içerisinde kartlarınızı satın alabilirken, Paykasa güvenli sitemizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Otopay canlı destek hizmetimiz 7 gün 24 saat hizmet verdiğinden dolayı merak ettiğiniz her şeyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Otopay PIN kodunu ve kart bilgilerini de ödeme yaptıktan sonra canlı destek hizmetimizden temin edebilirsiniz. Otopay mobil ödeme ile hızlı bir şekilde satın alabileceğiniz gibi sitemizde bulunan tüm ödeme yöntemlerinden yararlanabilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Otopay ile alışveriş deneyimini doyasıya yaşayabilirsiniz.