Kredi Kartı ile Paykasa

Kredi Kartı ile Paykasa, birçok ülkede yasal olan ve güvenilir bir sistem olan Payka ön ödemeli havale, EFT ve mobil ödeme yöntemlerini Paykasa kredi kartları ile yapabilirsiniz.

Paykasa, ön ödemeli güvenli sistemi ile önce İngiltere, daha sonra Avrupa’da birçok ülkede yasal hale gelmiştir. Paykasa kartları artık Türkiye dâhil onlarca ülkede kullanılırken, milyonlarca kişi güvenle çevrimiçi ödemelerini, alışveriş ve online oyunlara yatırımlarını gerçekleştirmektedir. Paykasa satın almanın birçok yolu bulunmaktadır. Özellikle Paykasa Türkiye hizmeti açıldığından bu yana birçok satın alma opsiyonları yer almaktadır. Artık eskisi gibi Euro olmadan direk olarak TL ile Paykasa kartı satın alabilirsiniz. Bu ödemeleri Paykasa anlaşmalı bankalar ile havale, EFT, mobil ödeme ya da kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Paykasa alımı yapabileceğiniz siteler fazla olmazken, genelde tescilli Paykasa bayi siteleri dışında sitelerde kredi kartınızla otomatik sistem sayesinde satın alımı yapamazsınız. Kredi kartı sunan Paykasa sitelerinde güvenilir bir şekilde satın alım yapmak için güvenilir Paykasa sitelerini tercih etmeniz gerekiyor. Aksi halde kart bilgilerinizi saklayabilir ve kullanabilirler. Bu konuda resmi Paykasa sitesi dahi sahte Paykasa sitelerinden uzak durulmasını ve sadece tescilli olan bayi ya da satış noktalarından satın alınmasını belirtmektedir. Kredi kartı ile Paykasa kartı satın almak isteyen kullanıcılar sitemiz olan Paykasa güvenli sitesini tercih edebilirler. Hiçbir şekilde üçüncü şahıslar kart bilgilerine erişemezken, satın alacağınız Paykasa kartları hem ucuz hem de hızlı bir şekilde satın alınabilmektedir.

Kredi kartı ile Paykasa satın almak bazı kullanıcılara göre güvensiz gibi görülse de en hızlı ve güvenli ödeme seçeneklerinden bir tanesidir. Tek yapmanız gereken güvenilir Paykasa sitesinden satın almak olacaktır. Sitemiz Paykasa güvenli sitesinden dilediğiniz Paykasa limitleri arasından istediğiniz kartları seçebilir ve satın alabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra Paykasa PIN kodunuzu Paykasa canlı destek hizmetimizden talep edebilirsiniz. Müşteri hizmet desteğimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede merak ettiklerinizi ve soru sormak istediğinizde dilediğiniz zaman arayabilir ya da mesaj yazabilirsiniz. Kredi kartı ile Paykasa satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de ödeme yaparken doğru bilgileri girmek olacaktır. Doğru siteden güvenli Paykasa için Paykasa güvenli sitemizi tercih edebilirsiniz.