Kredi Kartı ile Paykasa Alma

Kredi Kartı ile Paykasa alma, Türkiye’de büyük bir oranda kullanılan ve çok güvenilen Paykasa kredi kartları ile en güvenilir ve yeni bir alışveriş deneyimine sahip olabilirsiniz.

Paykasa sistemi güvenilir ön ödemeli sanal kart sistemidir. Güvenilir olması sayesinde onlarca ülkede milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. İngiltere’de kurulan Paykasa kartı, ülkemizde de popüler olup kullanıma başlamıştır. Paykasa Türkiye sayesinde yasal hale gelen Paykasa sistemi ile online alışverişler ve online oyunlarda para yatırma konusunda birçok Türk kullanıcı kullanıma başlamıştır. İnternet ve teknolojinin gelişmesi sonucu Paykasa kartları daha fazla talep görürken, özellikle Türkiye’de yurtdışından online alışveriş yapanlar için birebir avantaj sağlamaktadır. Bununla beraber birçok Paykasa bayi ve satış noktaları da kurulmuştur. Tek sefer limit bitene kadar kullanılan Paykasa kartları satın alırken dikkat edilecek bazı noktalar dışında birçok ödeme seçeneği ile temin edebilirsiniz.

Paykasa güvenli sitemizden satın alabileceğiniz gibi Türkiye’de birçok bayi ve satış noktaları mevcuttur. Ancak satın alacağınız zaman güvenilir Paykasa siteleri arasında tescilli Paykasa bayi sitelerini tercih etmenizde yarar var. Bu listede en çok tercih edilenler arasında olan sitemizden satın alacağınız zaman istediğiniz Paykasa limitleri arasından tercihinizi yaptıktan sonra canlı destek hizmetimize bildirmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetlerinin vereceği ödeme bilgilerinde Paykasa anlaşmalı bankalar mevcuttur. Dilediğiniz gibi EFT, mobil ödeme, havale ya da kredi kartı ile Paykasa alma seçeneğini seçebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme yapıktan sonra anında kartınızı ve kart bilgilerinizi Paykasa canlı destek hizmetimizden temin edebilir ve güvenle online işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Kredi kartı ile Paykasa alma seçeneğinde kredi kartınızla 3D Security ile ödeme yaptığınıza emin olmalısınız. Bu sayede karşı taraf bilgilerinize erişemezken dilediğiniz gibi satın alma işlemini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartınızla ödeme yaparken CV kodu, 16 haneli kart numaranız ve son kullanma tarihiniz ile kartın sahibinin adı ve soyadını yazmak zorundasınız. Bu şekilde kredi kartı ile Paykasa satın alabilirsiniz. Paykasa kuponları alırken sitemizde hiçbir şekilde bilgilerinizi saklamadığımız gibi üçüncü şahıslar ile paylaşmamaktayız. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde satın alımları gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa ile alışveriş deneyimini de kartınızı satın aldıktan sonra dilediğiniz gibi yaşayabilir, online oyunlarda ve Bitcoin alımlarında da kullanabilirsiniz.