Havale ile Paykasa Nasıl Alınır?

Havale ile Paykasa nasıl alınır, dünya üzerinde şuanda en çok tercih edilen sistemler arasında yer alan Paykasa kredi kartları satın alarak EFT, havale ve online alışverişlerde havale ile Paykasa ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Paykasa, dünyada en çok tercih edilen ön ödemeli güvenilir sanal kart sistemidir. Resmi siteden satın alabileceğiniz gibi Türkiye’den de birçok bayi ve satış noktalarından satın alınabilmektedir. Bununla beraber Türkiye’de Paykasa anlaşmalı bankalar sayesinde kolaylıkla havale ya da EFT ile satın alabilirsiniz. Bu durumda Türkiye’de yasal olan Paykasa hakkında Paykasa yasal mı sorusunu sormaya bile gerek olmayacaktır. Havale ile paykasa nasıl alınır sorusunu yeni olan tüm kullanıcıların aklına gelmiştir. Bu konuda sitemiz kolaylık sağlarken, Paykasa sistemi de kolaylık sağlamaktadır. Paykasa Türkiye sayesinde birçok bayi ve satış noktaları mevcut olması satın alımı kolaylaştırmaktadır. Ancak tescilli bayi olmayan Paykasa sitelerinden satın almamanızı öneririz.

Paykasa Türkiye bünyesinde tescilli Paykasa bayi olan sitemizde her limitlerde Paykasa kartlarını bulabilirsiniz. Tamamen güvenli sistemimiz ile satın alımı yapabileceğiniz gibi Paykasa anlaşmalı bankalar aracılığıyla güvenilir bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alırken tek istenen madde ise 18 yaşından büyük olmanızdır. Bunun dışında banka hesabınızın olmasına bile gerek kalmadan kolaylıkla havale ile Paykasa satın alabilirsiniz. Bu konuda 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti veren çalışanlarımız ile iletişime geçerek havale ile Paykasa nasıl alınır diye sormanız durumunda anında size yol gösterecek ve yardımcı olacaklardır. Tamamen güvenli sistem olan Paykasa kartları, %100 güvenli sitemizden satın alarak online alışveriş ve diğer ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Havale ile Paykasa nasıl alınır sorusunun cevabı anlaşmalı bankalar üzerinden havale ile yapılarak olmaktadır. Bu konuda istediğiniz Paykasa limitleri arasından dilediğiniz kartı seçtikten sonra Paykasa canlı destek hizmetimizle iletişime geçip ödeme konusunda bilgi ve yardım alabilirsiniz. Verilen banka bilgilerine kendi bankanızla havale yaparak ödeme yapabilir ve anında Paykasa kartınızı alabilirsiniz. Paykasa kartı alırken 16 haneli elektronik PIN kodu verilmektedir. Bu kodu kimseyle paylaşmamanız gerektiği gibi internetten güvenle alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Hesaptan hesaba havale yapar gibi aynı şekilde sitemizden alacağınız IBAN bilgisine havale yaparak canlı destek hizmetimizden ödeme sonrası kartınızı alabilirsiniz. Daha sonra Paykasa ile alışveriş deneyimine güvenle başlayabilirsiniz.