Güvenilir Paykasa

Güvenilir Paykasa, en güvenilir Paykasa sitelerinden Paykasa kredi kartlarını en ucuza satın alarak Paykasa bozdurma, EFT, havale ve online alışverişler yapmanızı sağlayan sistemdir.

Paykasa, ön ödemeli güvenilir sanal kart sistemidir. İngiltere doğumlu Avrupa merkezli olan Paykasa kartları, Türkiye’ye geldiğinden bu yana kaliteli hizmetini kısa sürede göstermiş ve popüler ön ödemeli sistemlerden bir tanesi olmuştur. Özellikle Türkiye’de yurtdışında bulunan e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan kullanıcılar, Paypal gibi hizmetlerin kapanması sonucu Paykasa kartlarına akın etmiştir. Paykasa gibi sistemler sayesinde karşı tarafa kart ya da banka bilgileri vermeden güvenle çevrimiçi alışverişlerinizi yapmanızı sağlayan Paykasa kartı ile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa Türkiye açılmasından bu yana ülkemizde tamamen yasal olan Paykasa, birçok bayi ve satış noktalarından kartları satışa sunmaktadır. Ancak güvenilir Paykasa siteleri dışında hiçbir siteden alım yapmamanızda yarar var.

Güvenilir Paykasa siteleri haricinde bulunan sitelerin güvenliği düşük olduğu gibi suistimal eden birçok site mevcuttur. Bundan dolayı resmi Paykasa sitesi yaptığı açıklamada sadece tescilli Paykasa bayi sitelerinden alım yapmanızı önermektedir. Bunun haricinde siteler güvenilir olmadığı gibi resmi Paykasa sitesi sorumluluğu da kabul etmemektedir. Güvenilir Paykasa sitesi bulmak aslında bir o kadar kolaydır. Ekşi sözlük gibi platformlarda birçok bayi olan Paykasa sitelerin isimleri geçmektedir. Burada hangi site güvenilir, hangisi güvenilir değil belirtilmektedir. Birçok kullanıcı yorumlarından yararlanabilir güvenilir Paykasa sitelerini görebilirsiniz. Bu siteler arasında Paykasa güvenli sitemiz birçok kullanıcısına sorunsuz bir şekilde Paykasa anlaşmalı bankalar aracılığıyla istenilen tüm limitlerde Paykasa kuponları satışını yapmaktadır. Paykasa satışlarının yanı sıra Paykasa bozdurma işlemini de yapmak isteyenler en iyi kurdan bozum dahi yapabilmektedir.

Paykasa güvenli sitemiz ayrıcalığı ile sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirirken, güvenilir Paykasa siteleri arasında listede bizi en baş sıralarda görebilirsiniz. Paykasa canlı destek hizmetimiz 7 gün 24 saat hizmet verdiği gibi 16 haneli PIN kodu olan Paykasa kartlarını da canlı destekten talep edebilirsiniz. Ödemelerinizi yaptıktan hemen ardından kartınızı alabilir, Paykasa bozdurma işlemlerinizde ise güncel kur bilgilerini aldıktan kısa bir süre sonra hesabınıza paranız anında yatmaktadır. Güvenilir Paykasa hizmetimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde bu işlemlerden yararlanırken, alacağınız kartları güvenle internette çevrimiçi ödemelerinizde kullanabilirsiniz.