Epay Paykasa

Epay Paykasa, Epay nedir, para çekme ve yatırma işlemleri nasıl yapılır, havale, EFT ve mobil ödeme yöntemlerini kullanarak Epay kredi kartı ile online alışveriş yapabilirsiniz.

Sanal ödeme sistemi olan Paykasa, ön ödemeli sistemi sayesinde güvenle online ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kartları satın almak eskisine göre kolay olduğu gibi hızlı ve güvenle Paykasa Türkiye sitelerinden satın alabilirsiniz. Türkiye’de Epay Paykasa hizmeti veren birçok satış noktaları ve bayiler mevcuttur. Bu Paykasa bayi siteleri ayrıca anlaşmalı olan bankalar aracılığıyla ödeme kabul ederken, TL ile para yatırarak Paykasa Euro kartlarını satın almanız mümkündür. Paykasa anlaşmalı bankalar üzerinden dilediğiniz gibi havale ya da EFT yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı sitelerde kredi kartı ile Paykasa alma seçeneği dahi yer alırken, mobil ödemelerle de satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Epay Paykasa, onlarca ülkede milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Sanal sistemin güvenilir adresi olan Paykasa ile alışveriş keyfi bir başka olurken, karşı tarafa kart ya da banka bilgileri vermeden gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Paykasa satın al seçeneğine gelerek istediğiniz Paykasa limitleri arasından kartlarınızı seçebilirken, Paykasa ile ayrıcalıklar dünyasına sizde katılabilirsiniz. Güvenilir Paykasa sitesi olan Paykasa güvenli sitemizde ucuz Paykasa kartlarından satın alabilirsiniz. Birçok Paykasa sitesine göre daha uygun fiyatlarda satmaktayız. Paykasa elektronik kart ile çevrimiçi alışveriş sitelerinde ya da online oyunlarda güvenle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli hizmetimiz ile 7 gün 24 saat canlı destek hizmet sunarken, satın alımlarınızı, Paykasa bozdurma ve diğer bütün merak ettiklerinizi müşteri hizmet desteğimizden talep edebilirsiniz.

Epay Paykasa ile online işlemler daha güvenli olurken, Paykasa güvenli sitemizden yapacağınız her alımlarda kazançlı çıkacaksınız. Güvenilir Paykasa siteleri arasında yer alan sitemiz, hiçbir kullanıcıyı mağdur etmediği gibi 7 gün 24 saat yardımcı olmaktadır. Satın alırken mutlaka Paykasa canlı destek hizmetimiz ile iletişime geçmeyi unutmayın. Müşteri destek hizmetimiz kolayca ödeme yapacağınız banka bilgilerini verirken, ödemenizi yaptıktan sonra da PIN kodunuzu temin edebilirsiniz. Paykasa PIN kodu 16 haneli olurken, kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Bu bilgileri aldıktan sonra yurtdışı e-ticaret sitelerinde bile güvenle çevrimiçi alışveriş keyfini Epay Paykasa ile yaşayabilirsiniz. Paykasa kartlarını güvenle onlarca ülkede rahatlıkla online ödemelerinizde kullanabilirsiniz.