Ekopay ile Daha Çok Bonus

Ekopay ile Daha Çok Bonus, online alışverişlerde kullanabileceğiniz Ekopay kredi kartı ile Paykasa ve Astropay ön ödemeli kart sistemlerinde kullanarak mobil ödeme, EFT ve havale yöntemlerini kullanabilir ve ucuza satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ön ödemeli kart sistemlerinde hız ve kalite çok önemlidir. Bu durumu Ekopay, müşterilerine özel olarak sunduğu sistem ile gerçekleştirmektedir. Yeni sunduğu arayüz ile hızlı bir şekilde Paykasa, Astropay ve diğer sanal kartları satın alabileceksiniz. Bunun için tek yapılması gereken üyelik kaydı olduğu gibi kesinlikle canlı destek hizmetiyle uğraşmaya gerek kalmadan 7 gün 24 saat otomatik sistem sayesinde sanal kartları satın alabileceksiniz. Ekopay ile daha çok bonus kampanyası sayesinde satın aldığınız ön ödemeli sanal kartlar için açtığınız üyelik kaydınızla çok daha ucuz fiyata satın alabileceksiniz. Ayrıca satın almak için kredi kartı, mobil ödeme, EFT ya da havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Elektronik kart bilgileri ise birkaç saniye içerisinde size bildirilecektir.

Ekopay ile daha çok bonus kazanmak için üye olmanız ilk adım olacaktır. Ekopay sayesinde Paykasa kartlarında da çok uygun fiyatlara satın alımı yapacak ve Paykasa bozdurma gibi işlemleri de kendi panelinizde yapabileceksiniz. Paykasa kartları gibi Astropay tarzı birçok ön ödemeli kartlarınızı size özel olan üyelik panelinizden gerçekleştirebilirsiniz. Ekopay sistemi sayesinde artık çok daha hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirirken canlı destek hizmetini beklemeye bile gerek kalmadan dilediğiniz kartları satın alabileceksiniz. Ayrıca her yıl Ekopay ile daha çok bonus kampanyasından yararlanacak ve çeşitli ödüller, hediyeler kazanabileceksiniz. Zaman ile yarışan kullanıcılar Ekopay ile çok daha hızlı bir şekilde ön ödemeli kartlarına sahip olacak.

Ekopay yapılanması sayesinde sunulan üyelik sistemi sayesinde artık kullanıcılar müşteri hizmetleri olmadan 7 gün 24 saat istedikleri gibi sanal kartları alabilecek ve bozdurabilecek. Ekopay ile daha çok bonus için ilk olarak üyelik kaydı oluşturulması gerekmektedir. Üyelik avantajları sayesinde dilediğiniz kartları çok daha ucuz fiyatlardan satın alabileceksiniz. Üyelere özel düşük fiyatlar olurken, kartlarınızı SMS ya da kendi panelinizden birkaç saniye içerisinde otomatik sistem tarafından temin edebilirsiniz. Ekopay sitesinden ödeme yapmanızın ardından ödeme formunu da doldurmanız yeterldiir. Her yıl tüm müşterilere özel olarak 1 araba ve 1 Iphone 7 ve üstü akıllı telefon kazanma şansını da elde edeceksiniz.