Astropay

Astropay nedir, Astropay kart ne işe yarar, para çekme ve para yatırma işlemleri nasıl yapılır. Astropay kredi kartı ile online alışverişlerinizi ve yatırımlarını güvenle yapabilirsiniz.

İnternette güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ön ödemeli sanal kart sistemlerinden bir tanesi olan Astropay, online işlemlerinizi güvenle yapabileceğiniz sistemlerden bir tanesidir. Astropay resmi sitesinden, bayilerden ya da satış noktalarından kolaylıkla satın alabileceğiniz Astropay kartı, çevrimiçi ödemelerinizde dilediğiniz kullanabilirsiniz. Online gerçekleşen ödemeleri, yatırımları ve e-ticaret alışverişlerini daha güvenli kılan Astropay kartları, sunduğu limitli kart seçenekleri ile dilediğiniz kartı almanızı sağlamaktadır. Tek kullanımlık olması sayesinde karşı tarafa banka ya da kredi kartı bilgileri vermeden online ödemelerinizi yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu da kullanıcılara ayrıca güvenli hizmet sunmaktadır. Astropay ile yapacağınız online alışveriş ve online oyunlara yatırımların yanı sıra para transferi bile gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay, sunduğu güvenli ödeme hizmetinde hızlı satın aldığınız gibi kolaylıkla ödemenizi de yapmanızı sağlamaktadır. Astropay elektronik kart üzerinde bildiğiniz kredi kartları gibi CV kodu, son kullanma tarihi ve 16 haneli kart numarası yer almaktadır. Satın alırken Astropay bayi ya da satış noktalarından temin ederken bu bilgilerin kart üzerinde olduğundan emin olmanızda yarar var. Bununla beraber kartların yeni olduğunu anlamak ya da sitelerin güvenilir Astropay sitesi olduğunu anlamak için resmi Astropay sitesinden sorgulayabilir ve takip edebilirsiniz. Astropay bayisi ya da satış noktası olan bir kişi tescilli bir bayi olduğunu kanıtlamadan kesinlikle o tür kişilere ve sitelere inanmamalısınız. Şayet ucuz Astropay diye aldığınız site tescilli değilse siz ödeme yaptıktan sonra Astropay kartını almama gibi riskle karşılaşabilirsiniz. Astropay kartını almanın ardından Astropay canlı destek ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Siz ödemeyi yaptıktan sonra canlı destek hizmeti size gerekli Astropay kart bilgilerini, kullanım hakkında da merak ettiğiniz her şeyi söyleyecektir. Astropay kartı sayesinde karşı tarafa hiçbir kart ya da banka bilgilerinizi vermeden güvenle alışveriş yapabileceksiniz. Astropay limitleri içerisinde yer alan 10, 20, 30, 40, 50, 100, 200, 500 gibi birçok seçenekler listede bulunmaktadır. Bu limitli seçeneklerin döviz kuru karşılığında kolaylıkla Astropay kartlarını satın alabilirsiniz. Ancak güvenilir Astropay sitesinden aldığınıza emin olmalısınız. Astropay ile alışveriş deneyimini de bu şekilde yaşayabilirsiniz.