25 Euro Paykasa Kart

25 Euro Paykasa Kart, internet alışverişlerinde ve ödeme yöntemlerinde kullanabileceğiniz 25 Euro limitli Paykasa kredi kartı ile e-ticaret sitelerinde, oyunlar satın alımlarında, bahis oyunlarında ve diğer işlemlerde kullanabilirsiniz.

İnternetten e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yapmak son zamanlarda sıkça kullanılan bir hizmettir. Bu sayede kişisel veriler ve kart bilgileri güvenle korunurken, karşı tarafa vermek istemeyenler için birebir diyebiliriz. Paykasa bu konuda kullanıcılarına yardımcı olurken, internetten gerçekleşen ödemeleri daha güvenli hale getirmektedir. Ön ödemeli limitli kartlar olan Paykasa kartları ile dilediğiniz gibi e-ticaret sitelerinde, oyunlarda ya da diğer ödemelerde güvenle kullanabilirsiniz. Satın alacağınız Paykasa kartı hem kullanması kolay olduğu gibi satın alması da bir o kadar kolaydır. Paykasa Türkiye sayesinde artık eskisi kadar satın alması zor olmayan Paykasa kuponları için birçok bayi ve satış noktaları mevcuttur. Bu siteler arasında önemli olan güven ve tescil olurken, sitemizde bu hizmeti ve kaliteyi görebilirsiniz.

Paykasa limitleri içerisinde en düşük 10 € olurken, en fazla ise 1.000 €’dan başlayan limitli tek sefer güvenle kullanılan Paykasa kartları mevcuttur. Satın alacağınız limitler arasında 25 Euro Paykasa kart seçeneği en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Özellikle online oyun ve online alışverişlerde sıkça kullanılmakta ve güvenle ödemeleri gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Paykasa güvenli sitemiz tamamen güvenli olmasının yanı sıra satın alımlarınızı Paykasa anlaşmalı bankalar üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile Paykasa dahi satın alabileceğiniz gibi mobil ödeme ile Paykasa da satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan bu kartlar döviz kuruna göre değişirken, diğer birçok siteye göre çok daha uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz gibi Paykasa canlı destek hizmetimize dilediğiniz zaman bağlanabilirsiniz.

Tek sefer kullanacağınız 25 Euro Paykasa kart limiti bitince üstüne kontör ya da bakiye gibi ekleme olmadığı için dilerseniz tekrar satın alabilirsiniz. Buradaki amaç ise kullanıcının güvenliği olduğundan dolayı aynı kartı defalarca kullandırmak yerine farklı bilgilerde kart almanızı sağlamaktadır. Bu da kredi kartı ve banka kartı bilgilerini suistimal edenler için olumsuz olurken, kullanıcılar Paykasa ile alışveriş deneyimini daha güvenli bir şekilde yaşamaktadır. 25 Euro Paykasa kart satın alarak dilediğiniz gibi online ödemelerinizde güvenle kullanabilirsiniz.