20 Euro Paykasa Kart

20 Euro Paykasa Kart, yurtiçi ve yurtdışı birçok ülkede hizmet veren 20 Euro limitli Paykasa kredi kartı ile e-ticaret, oyunlara yatırım ve online alışverişlerde güvenle kullanabilirsiniz.
Ön ödemeli sanal kart olan Paykasa, onlarca ülkede yurtiçi ve yurtdışı milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Paykasa kartları ile online ödemelerinizi ve alışverişlerinizi güvenle yapmanızı sağlamaktadır. Tek kullanımlık kartları sayesinde limit bittikten sonra kullanılmaz hale gelmesi ayrıca güven vermektedir. Bu sayede suistimal edenler kartlarınızı alamamaktadır. Paykasa limitleri arasından dilediğiniz kartları seçebileceğiniz gibi en az 10 € ve en fazla ise 1.000 € limitlerinde seçenekler olduğunu hatırlatalım. 20 Euro Paykasa kart ile limit bitene kadar online oyunlarda yatırım yapabilir, e-ticaret sitelerinde alışveriş yapabilir ya da diğer online ödemelerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Satın alacağınız ve döviz kuruna göre fiyatı değişen 20 Euro Paykasa kart ile dilediğiniz gibi limit bitene kadar online ödemelerinizde kullanabilirsiniz.

Bilhassa Türkiye’de Euro para birimi pahalı olduğundan dolayı sıkça tercih edilen 20 Euro Paykasa kart, online oyun sevenler için de birebir seçimdir. Kredi kartı ya da banka kartı gibi bilgiler vermek istemeyenler için birebir kart olan Paykasa kartı, Türkiye’de birçok bayi ve satış noktalarından temin edilebilmektedir. Ancak satın alırken dikkat edilecek nokta güvenilir Paykasa sitesi olup olmadığıdır. Bunu ise tescilli Paykasa bayi sitesi olduğunda daha iyi anlayacaksınız. Şayet tescilli olmayıp döviz kurundan daha düşük fiyatlarda ucuz Paykasa kartları satanlardan uzak durmanızda yarar var. Sitemiz yıllardır sektöründe güvenilir ve öncü tescilli bayi sitelerden olurken, birçok siteye göre çok daha uygun fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz. Paykasa güvenli sitemizde göreceğiniz üzere limitli seçeneklerde çok daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

Sitemizden alacağınız 20 Euro Paykasa kart döviz kuruna göre değişiklik gösterse de diğer sitelere göre çok daha uygun fiyattadır. Kartınızı seçtikten sonra müşteri hizmetlerimize bağlanmanız yeterlidir. Gerekli ödeme ve diğer bilgiler hakkında bilgi vereceği gibi ödemeniz gereken Paykasa anlaşmalı bankalar listesini de verecektir. Ödemenizi yaptıktan sonra Paykasa canlı destek hizmetimizden kartınızı ve 16 haneli PIN kodunuzu temin edebilirsiniz. Kart bilgilerinizi aldıktan sonra kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Daha sonra Paykasa ile alışveriş deneyimini doyasıya yaşayabilirsiniz.