150 Euro Paykasa Kart

150 Euro Paykasa Kart, Paykasa kredi kartı satın alarak internet alışverişlerinde güvenle kullanabilir ve Paykasa limit seçeneklerinde 150 Euro kredi kartı satın alımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa kartları internette güvenle alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Sunduğu Paykasa limitleri olan kart seçenekleri arasından dilediğinizi seçerken en düşük 10 € sanal kart alabilir, en yüksek ise 1.000 € sanal karttan yararlanabilirsiniz. 150 Euro Paykasa kart seçeneği ise internette özellikle toplu sipariş vermeyi seven ya da online oyunlara yatırım yapmayı sevenler için birebir Paykasa kart seçeneği diyebiliriz. Euro olması sebebiyle kendi para birimimizde biraz pahalı olan bu kartları güncel döviz kurlarında satın alabilmekteyiz. Paykasa Türkiye hizmeti açılması sebebiyle Türkiye’den satın alımları gerçekleşebilmektedir. Bayiler ve satış noktaları sayesinde artık çok daha kolay bir şekilde Paykasa satın alabilirsiniz.

Türkiye’de Paykasa satan sitelere giriş yaptığınız zaman dikkat etmeniz gereken nokta bayilerin tescilli olup olmadığıdır. Tescilli Paykasa bayi sitesi güvenilir olduğu gibi satın alabileceğiniz bir site olurken, diğerlerine kesinlikle itibar etmemenizde yarar var. Yıllardır sektöründe güvenli bir şekilde hizmet sunan Paykasa güvenli sitemizde kullanıcılara özel hızlı ve kolay bir sistem sunmaktayız. 150 Euro Paykasa kart seçeneğinin yanı sıra birçok limitli seçeneklerden yararlanabilir, döviz kuruna bağlı olarak değişen fiyatlarına rağmen diğer sitelere göre daha ucuz Paykasa kartlarını sitemizde bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz karta karar verdikten sonra canlı desteğe bildirmeniz yeterlidir. Bu sayede Paykasa anlaşmalı bankalar üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde ödemenizi yaptıktan sonra canlı destek hizmetimizden kartınızı talep edebilirsiniz.

150 Euro Paykasa kart satın almak isterseniz online alışveriş, oyun ve Bitcoin gibi birçok online ödemelerden fazlasıyla yararlanabilirsiniz. Satın alırken Paykasa canlı destek hizmetimiz 16 haneli elektronik sanal kart numaranızı verdikten sonra kesinlikle kimseyle paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Paykasa ile alışveriş keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz gibi Paykasa ile Bitcoin satın alma işlemini de güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi güvenle anlaşmalı bankalar üzerinden havale, mobil ödeme ile Paykasa alma, EFT ya da kredi kartı ile Paykasa satın alma ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Satın alırken banka hesabınıza bile gerek kalmadan Paykasa kuponları satın alabileceğiniz gibi sadece 18 yaşından büyük olmanız, satın almanız ve kullanabilmeniz için yeterli olacaktır.