15 Euro Paykasa Kart

15 Euro Paykasa Kart, online alışverişlerde kullanabileceğiniz 15 Euro limitli Paykasa kredi kartını online oyunlarda, bahislerde ve diğer alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Online işlemlerde güvenilir ödeme fırsatı sunan Paykasa, üyelerine sunduğu limitli seçeneklerde tek sefer kullanabileceğiniz kartlar ile istediğiniz gibi internetten kullanabilmektesiniz. Güvenle belirli limitlerde olan Paykasa kartları online alışveriş gibi birçok alanlarda kullanırken, karşı tarafa her hangi banka ya da kredi kartı gibi bilgiler vermeden işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Paykasa limitleri arasında alacağınız 15 Euro Paykasa kart seçeneği satın alacağınız Paykasa sitelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Resmi Paykasa sitesi dışında birçok bayi ve satış noktaları mevcuttur. Özellikle Paykasa Türkiye hizmeti açıldığından bu yana kullanıcılarına hizmet veren birçok bayi bulunmaktadır. Ancak bu bayiler arasında tescilli Paykasa bayi sitelerini tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında ki sitelere itibar etmemenizde yarar var.

15 Euro Paykasa kart seçeneğini en ucuz Paykasa siteleri arasında sitemizde bulabilirsiniz. Güvenilir olan Paykasa sitemizde kaliteli hizmetimizin yanı sıra müşterilerimize 7 gün 24 saat yardımcı olmaktayız. Güvenilir Paykasa siteleri arasında en çok tercih edilen sitelerden bir tanesi olan Paykasa güvenli sitemizde birçok limitli seçenekler yer almaktadır. Genelde Paykasa sitelerinde de en düşük 10 € ve en fazla da 1.000 € yer almaktadır. Sitemizde dilediğiniz limitli seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Paykasa canlı destek hizmetimize istediğiniz kartı söylemeniz durumunda ödeme bilgileri verilecektir. Bu konuda Türkiye’de yasal olan Paykasa sayesinde Paykasa anlaşmalı bankalar mevcut olduğundan dolayı ödemesi ve satın alması daha kolay hale gelmiştir. Ödemenizi yaptıktan sonra müşteri hizmetlerimiz anında 16 haneli sanal kart olan Paykasa kartınızın bilgilerini verecektir. Ancak bu bilgiyi kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

Paykasa sistemleri döviz kuruna göre işlendiği için TL para biriminde de satın alırken buna dikkat edilerek satışa sunulmaktadır. Bu durumda 15 Euro Paykasa kart almak için o an ki güncel kura bağlı olarak günlük ya da haftalık şeklinde fiyatlar değişebilmektedir. Fakat bu durum siteden siteye değiştiği gibi kimi siteler yüksek, kimisi ise daha uygun fiyatlardan satış gerçekleştirmektedir. Paykasa ile alışveriş deneyimi, online oyunlarda para yatırma ya da Paykasa ile Bitcoin satın almak isterseniz sitemizden güvenle satın alabilrisiniz.