100 Euro Paykasa Kart

100 Euro Paykasa Kart, Türkiye’de hizmete açılan Paykasa online ödeme sisteminden 100 Euro limitine sahip Paykasa kredi kartını satın alarak online alışverilerde kullanabilirsiniz.

İnternetten gerçekleşen her ödemede karşı taraf müşterilerin kredi kartı, banka kartı ya da kişisel verilerini depolamaktadır. Bu da sanal dünyanın ne derece güvenli ya da güvensiz olduğunu gösterirken, Paykasa sayesinde bu tür durumlarda merak etmeye gerek kalmamaktadır. Paykasa kartları ön ödemeli sanal kart sistemi olduğundan dolayı ödeme yaparken karşı tarafa vermek istemediğiniz bilgileri asla vermez. Her hangi bir yere üye olmanıza gerek kalmadan kolaylıkla 100 Euro Paykasa kart gibi birçok limitli seçeneklerden yararlanabilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’de hizmete açılan Paykasa sistemi sayesinde anlaşmalı birçok bankadan ödeme yaparak kolay ve güvenle satın alabilirsiniz. Paykasa bayi ve satış noktalarından satın alabileceğiniz Paykasa kuponları, güncel döviz kur ve sitelerin koyduğu komisyona göre fiyat değişikliği olduğunu da hatırlatalım.

Paykasa limitleri arasında 10 €’dan başlayan kartların limitleri 1.000 €’ya kadar devam etmektedir. Her sitede bütün limitler olmadığı gibi her Paykasa sitesine de güvenilmediğini bilmelisiniz. Güvenilir Paykasa siteleri arasında yer alan sitemiz yıllardır hizmet verirken ucuz Paykasa fiyatlarımız ile tüm müşterilerimize düşük döviz kurlarından fiyat sunduğumuzu hatırlatalım. 100 Euro Paykasa kart seçeneğimiz de olduğu gibi döviz kurlarına göre fiyat değişikliğimiz olsa da birçok bayi ve satış noktalarına göre çok daha uygun fiyatlarda sunduğumuzu hatırlatalım. Satın alacağınız kartların tescilli Paykasa bayi sitesi olduğundan emin olmadıkça Paykasa sitelerinden alışveriş yapmamanızda yarar var. Bu yüzden bizim gibi tescilli bayi olduğunu resmileştiren sitelerden alım yapmanızda yarar var.

100 Euro Paykasa kart ile online alışveriş, çevrimiçi oyun ya da Paykasa ile Bitcoin dahi satın alabilmeniz mümkündür. Türkiye’de yurtdışından alışveriş yapmayı sevenler için birebir olan Paykasa kartları, güven verdiğinden dolayı tercih edilirken, kullanıcılara özel 16 haneli limit bitene kadar ödemelerde kullanılan elektronik kart numarası verilmektedir. Paykasa güvenli sitemizden alacağınız zaman dilediğiniz limitli kart seçeneklerinden yararlandıktan sonra canlı destek hizmetimize bildirmeli ve Paykasa anlaşmalı bankalar üzerinden ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Paykasa canlı destek hizmetimiz ödeme yapıldıktan hemen sonra Paykasa kart bilgilerini anında verecek ve güvenle kullanabileceksiniz.